TM náboženství

 

Naše firma je na trhu již od roku 2012, ale i tak si již našla spousty spokojených zákazníků, kteří se rádi vracejí do našeho internetového obchůdku a stále se rozrůstá. Stále rozšiřujeme nabídku o další produkty, aby jste vše potřebné nakoupili na jednom místě. Snažíme se naslouchat našim zákazníkům a vážíme si každého jejich podnětu, který nám pomáhá při zavedení nového sortimentu a dalších pozitivních poznatků pro naši práci.

Začátkem roku 2017 jsme přešli na nový e-shop, který jsme pro Vás inovovali, aby byl přehlednější a doufáme také atraktivnější a příjemně se Vám v něm nakupovalo. Rozšířili jsme naši nabídku o spoustu nových a zajímavých produktů za příznivé ceny. V tomto roce jsme také začali expedovat do zahraničí a to konkrétně do Rakouska, Německa a na Slovensko a doufáme, že se v dalších letech rozšíříme i do dalších zemí.

Pokud jste něco v našem obchodě nenašli co jste hledali, tak nám prosím napište na náš email obchod@e-nabozenstvi.cz a my se budeme snažit tento nedostatek v sortimentu co nejrychleji sehnat a doplnit ho.

V nejbližší době pro Vás plánujeme otevřít kamennou prodejnu v Brně a do budoucna se Vám přiblížit i do dalších koutů České republiky.

Přejeme Vám příjemný nákup v našem e-shopu a doufáme že budete spokojení a rádi se budete vracet do našeho internetového obchůdku :)

                                                                           *Devocionálie*   

Náboženství

                                                                            *Devocionálie*  

Maloobchodní prodej - nabízíme svým zákazníkům různé náboženské zboží od růženců přes sošky svatých, desátků, křížů, křestních svíček až po obrazy svatých a mnoho dalšího. Postupně pro Vás doplňujeme zboží dle Vašich požadavků a přání.

Velkoobchodní prodej – nabízíme spolupráci s firmami, které mají zájem odebírat od nás zboží se slevou. Více informací naleznete v sekci informace – velkoobchodní prodej.  Zajímavé slevy, rychlé dodání a osobní služby. Dodáváme pouze v rámci České republiky.

 
 
 
 Váš kolektiv TM náboženství

Napište nám

Naše zákaznícka linka je k dispozici od 9:00 do 17:00

Kontakt na naši zákaznickou linku